Kolay Soft E-Fatura Tanıtım Programı

Kolay Soft E-Fatura Tanıtım Programı

Değerli Meslektaşlarımız

Bilindiği üzere 09.02.2021 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan ''Vergi Usul Kanununda Genel Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ'' ile Sosyal Güvenlik Kurumu sözleşme imzalayan Sağlık Hizmet Sunucularına 01.07.2021 tarihine kadar E-Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirilmişti.

Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği ve Odaları tarafından yapılan çalışmalar neticesinde; meslek mensuplarımıza piyasa şartlarına göre daha avantajlı şartlar sunan Kolaysoft Teknoloji firması ile anlaşmaya varılmıştır.

Kolay Soft firması tarafından 6 Haziran Pazar günü saat 13:00 te oda üyelerimize özel bir sunum ve tanıtım programı yapılacaktır. Zoom üzerinden yapılacak sunum ve toplantı için bağlantı linki ayrıca paylaşılacaktır.

Oda Yönetim Kurulumuz üyelerimize alternatif e-fatura çözümleri sunmak içinde ayrıca çalışmalar yürütmektedir. Alternatif çözüm seçenekleri ile ilgili üyelerimiz en kısa sürede bilgilendirilecektir.

Hafta sonu Kolay Soft Firması tarafından yapılacak E-Fatura sunum ve tanıtım programına katılımınızı bekler, hayırlı işler bol kazançlar dileriz.

Bilgilerinize, saygılarımızla

 

VI. Bölge Konya Optisyenler ve Gözlükçüler Odası © 2019 Tüm hakları saklıdır.