S.S Tüm Optisyenler ve Gözlükçüler Temin Tevzi Kooperatifi'nden Odamıza Ziyaret

S.S Tüm Optisyenler ve Gözlükçüler Temin Tevzi Kooperatifi'nden Odamıza Ziyaret

Değerli Meslektaşlarım,

Gözkoop Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Nuri Gizer ve Gözkoop Genel Sekreteri ve İzmir Optisyen-Gözlükçüler Odası Başkanı Ersan Tüyene ilimiz ve çevre illerde gerçekleştirdikleri ziyaretler çerçevesinde odamıza bir çalışma ziyareti gerçekleştirmişlerdir. Kendilerine ziyaretlerinden duyduğumuz memnuniyeti dile getirir Gözkoop ailesine çalışmalarında başarılar dileriz.

Sektörümüzde yaşanan küreselleşme hareketleri ve yeni satın almalara dikkatinizi çekerek artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı bir sürece hızlı bir şekilde yürüdüğümüzü, sektörümüzde yaşanacaklar ve yaşanması muhtemel gelişmeleri iyi gözlemlemenizi ve daha araştırmacı olmanız gerektiğini hatırlatmak istiyorum.

Optisyenlik müesseselerinin küresel zincirler karşısında ayaklarının üzerinde durabilmesi ancak güçlü Meslek Kuruluşları ve güçlü Temin Tevzi Kooperatifleri ile mümkündür. Bu yeni süreçte sığınacağınız güvenli limanlar meslek kuruluşlarınız ve Temin Tevzi Kooperatifleri olacaktır. Rekabet edebilme gücünüzü koruma görevini üstlenecek bu kurumlarınıza sımsıkı sarılın.

Bugün bu kurumlarımızı zayıflatmak ve itibarsızlaştırmak isteyen bazı kesimlerin ve kişilerin olduğu hepinizin malumu. Küresel sermayenin ve ihtirasına yenik düşenlerin tuzaklarına düşmeyin. Artık eylem ve algıda seçici olmanın vakti gelmiştir.

Hepinize sevgi saygılarımı sunuyorum

IV. Bölge Konya Optisyen-Gözlükçüler Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

VI. Bölge Konya Optisyenler ve Gözlükçüler Odası © 2019 Tüm hakları saklıdır.